مشاوره رایگان
و ارايه بروز ترین راهکار های
ارتباطات درسطح بالای امنیتی
و پایدار مورد نیاز یک سازمان

دسترسی به ارتباطات سریع ، پایدار و امن برای شرکت‌ها و سازمان‌ها بسیار مهم و ضروری است. برای مشاوره و بررسی و ارائه راهکارهای داشتن ارتباطاتی در سطح امنیت بالا می توانید از طریق گزینه پایین یک وقت مشاوره بگیرید.

مرکز داده (DATA CENTER)

داده‌های تولید شده توسط شرکت‌ها، سازمان‌ها و اشخاص هر روز در حال افزایش است و جهت استفاده از امکانات ابری و نیز حرکت پر سرعت سازمان‌ها به سوی اطلاعات یکپارچه، نیاز به فضایی برای ذخیره‌سازی، طبقه‌بندی، مدیریت، توزیع، برقراری ارتباط پرسرعت و تامین امنیت داده‌ها به شدت احساس می‌شود. از این رو مراکز داده‌ به صورت مجموعه‌های بزرگ و بسیار ایمن و به عنوان انباره‌هایی برای نگه‌داری، طبقه‌بندی، مدیریت، پردازش و توزیع داده‌ها شکل گرفته‌اند.

شبکه اختصاصی امن همراه (APN-VPN)

سازمان‌ها می‌توانند اجزا متحرک وغیر متمرکز خود را به آسانی در شبکه داخلی سازمان تعریف کرده و به ارتباط و تبادل اطلاعات میان کارکنان، تجهیزات و سرورها در هرنقطه جغرافیایی بپردازند.

سرویس پهنای باند اختصاصی

امکان دسترسی شرکت‌ها و سازمان‌ها به اینترنت پرسرعت با ظرفیت بالا، تاخیر کم و کیفیت مطلوب.
دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد یکی از ملزومات اساسی هر مجموعه است.

خداروشکر حداقل امنیت داریم!

راه حل‌ها و خدمات ارتباطات امنیتی ویژه سازمان ها

این شرکت در حال حاظر خدمات سازمانی خود را به تعداد
بسیار زیادی از سازمان‌های دولتی ارائه نموده.

سرویس اینترنت رادیویی حجمی

در این روش با توجه به بستر ارایه (ارتباط بی‌سیم) نیازی به خط تلفن و یا سیم وجود ندارد، بر این اساس امکان ارایه سرویس به کاربرانی که به دلیل مشکلاتی همچون بستر نامناسب مخابراتی (خطوط تلفن PCM و فیبر نوری، خرابی خط و …) نمی‌توانند از سرویس‌های ADSL استفاده کنند، فراهم می‌شود.

افزون بر این، حذف مراحل مربوط به تمهیدات مخابراتی همچون رانژه کردن خط نیز راه‌اندازی سرویس و ارایه خدمات را در مدت زمانی بسیار کوتاه (۲۴ ساعت از زمان ثبت درخواست) ممکن می‌سازد.

برای شما

پیشنهاد ما چیست

جهت بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان می توانید از طریق گزینه پایین با گروه فنی مهندسی زندگستر در ارتباط باشید

آنالیز شبکه ارتباطات سازمانی

بررسی و آنالیز شبکه ارتباطات درون و برون سازمانی

ارائه طرح جامع امنیت ارتباطات سازمانی

ارائه طرح جامع مطابق با نیاز های سازمان

اجرای مرحله به مرحله و پشتیبانی

پیاده سازی مرحله به مرحله جهت رسیدن به استاندارد های ارتباطی مورد نیاز

رویکرد ما

دیدگاه ما به آینده‌ی امنیت چه می‌باشد

کندوهای عسل که اساساً منابع فریبنده قابل دسترس در شبکه هستند، می‌توانند به منظور نظارت و ابزارهای هشدار زود هنگام در شبکه مستقر شوند تا نشان دهند که چه وقت یک کندوی عسل به‌طور معمول قابل دستیابی نمی‌باشد. تکنیک‌هایی که مهاجمان در تلاش برای دستیابی به این منابع فریبنده به کار می‌بندند، در طول حمله و پس از آن مورد مطالعه قرار می‌گیرند.

تا نگاهی بر تکنیک‌های بهره‌برداری جدید وجود داشته باشد، چنین تجزیه و تحلیل‌هایی می‌تواند به منظور تأمین امنیت بیشتر یک شبکه واقعی توسط روش کندوی عسل، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انواع فایروال‌های موجود

سه نوع عمده فایروال وجود دارد که ما آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم، اولین فایروال‌ها، مسیر کاربردی هستند که به عنوان وکالت مسیری قدرتمند شناخته می‌شوند.

نحوه‌ی مدیریت امنیت

مدیریت امنیت برای شبکه‌ها، برای انواع شرایط متفاوت است. یک خانه کوچک یا یک دفتر تنها به یک امنیت ابتدایی نیاز دارد؛ در حالی که کسب و کارهای بزرگ نیازمند محافظت در سطح بالاست.